REGISTRACE|PRAVIDLA|HRÁČI|INFORMACE|ŽÁDOSTI|POSTAVY

UDÁLOSTI|UPDATY|LEKCE|VYHODNOCENÍ LEKCÍ|VÝPRAVY|


Tira Murray si může vybrat postavení. (do 6.5)

Výpravy dočasně odloženy ze zdravotních důvodů a nedostatku času ze strany adminek. RPG ale stále v provozu jen žádosti a registrace budou vyřizovány pomaleji. :)

Ramon Amador Zacarias

17. dubna 2014 v 9:24 | Louisiana |  Polobohové
vc


JMÉNO: Ramon Amador Zacarias
VĚK: 20 let
RODIČ: Hathor
POSTAVENÍ: Člen Rady
BODY: 33
ROKY SLUŽBY: 2 roky
KARMA: 10
FC: Ben Brandes
SÍLA: 6/10
RYCHLOST: 7/10TALENT: 8/10HRÁČ: Ramon


VZHLED: Ramon je štíhlý mladík s přiměřeně vysportovanou postavou. Vysoký je dobrý 1,88 cm. Tvář, na které má vždy alespoň náznak úsměvu, má vždy lehce zarostlou ale jinak má kůži hladkou. Má tmavě hnědé přátelské oči, které jsou jen o odstín světlejší než jeho krátké vlasy, které jsou sami o sobě velmi tmavé skoro černé. Na čtení nosí brýle ale vidět ho v nich je takřka nemožné protože se za ně stydí. Postoj má vždy sebevědomý, možná i trochu ležérní. Nesnaží se na sebe upozorňovat ale pozornost mu nevadí. Nejraději nosí všemožné mikiny a bundy. Nemá však žádnou oblíbenou a často je proto střídá. Pod nimi má trička s krátkým rukávem, nejčastěji tmavá protože na světlé si moc nepotrpí. Zastává názor že oblečení světlých barev se rychle špiní. K tomu si obleče vždy nějaké ty džíny. Ty jsou většinou vybledlé nebo již notně obnošené. Ramonovi se ale líbí v nich chodit protože jsou pohodlné. Navíc sice rád vypadá dobře ale nesnáší nakupování. K jeho oblíbenému oblečení pak patří ještě sportovní tenisky. Na ty nedá dopustit. Na krku krom toho mívá kožený řemínek, na němž je přívěsek ve tvaru stříbrné býčí hlavy. Na levém předloktí má shluk jedné velké a několika menších jizev navazujících na střed velké jizvy, které mu tam zůstaly potom co mu byl spolu s šípem z ruky vytržen kus masa. Na tyhle jizvy navíc navazují další dvě jizvy, které k nim ale přibyly později jak lze poznat i na jizvách samotných. Ta jedna je lehce pod velkou jizvou a překrývá se z menšími jizvičkami a ta druhá je blíž k zápěstí asi 3 cm od první. Další jizvy pak má po celých zádech způsobené bičováním. Na pravé rameno si nechal vytetovat býka v kterého se dokáže měnit a pod ním u loktu má navíc tetování symbolů boha Usira, kterému se cítí zavázán za to že ho odmítl přijmout mezi mrtvé.


PROKLETÍ, TRVALÉ POSTIHY ATP.:
Na levém předloktí má shluk jedné velké a několika menších jizev navazujících na střed velké jizvy. Na tyhle jizvy navíc navazují další dvě jizvy, které k nim ale přibyly později jak lze poznat i na jizvách samotných. Ta jedna je lehce pod velkou jizvou a překrývá se z menšími jizvičkami a ta druhá je blíž k zápěstí asi 3 cm od první. Další jizvy pak má po celých zádech způsobené bičováním. Na pravém rameni má tetování býka a pod ním u loktu má navíc tetování symbolů boha Usira.
Trpí mírnými depresemi.

POVAHA: Ramon je schopný flirtovat s jakoukoliv dívkou, kdekoliv a kdykoliv ale je v tomhle ohledu poněkud vybíravý a né vždy to proto myslí vážně. Sám o sobě je ale nepolapitelný. Nenechá se jen tak zatáhnout do vztahu a románky na jednu noc ho moc nelákají, to ale neznamená že nejsou. Pokud už ho ale nějaká dívka získá je jí věrný, a i přesto že se rád podívá na jinou hezkou holku, tu svou by neopustil, pokud by k tomu neměl vážný důvod. Nemá rád ty co nedbají o svůj vzhled, ovšem vymluvit se jim to nesnaží. Je to jejich věc že chtějí vypadat tak jak vypadají. V celku je to přátelský člověk co si nerad nachází nepřátele. Je ale ochoten se rvát pokud ho někdo naštve. Má rád dobrodružství a hudbu. Také se rád se baví a je pro každou legraci, ale nesmí to být moc drsné. Jsou pouze tři věci co ho dokáže spolehlivě naštvat, když někdo uráží jeho lásku ke kráse a myslí si že proto že se zajímá o módu je to slaboch. To není pravda. Rád sportuje a zakládá si na tom aby byl silný. Nebojí se žádné práce, a když se zašpiní tak se jednoduše umyje a převleče. Nedělá z toho žádnou vědu. Tou třetí jsou empůsy. Už jen zmínka o nich v něm probouzí zuřivost vyvolanou vzpomínkami na to co mu provedli. Celkově po tomhle zážitku často snadno propadá těžkým depresím, které se projevují často velmi odlišně a sám Ramon se stává poněkud nepředvídatelným. Lidé v jeho okolí by si proto měli dávat pozor na i sebemenší změnu v jeho běžném chování. Občasně se v nějaké slabé chvilce u něj objevuje i škodolibost ale je to opravdu ojedinělý případ.

HISTORIE: Ramon je prostřední ze tří dětí španělského toreádora. Matku nikdy nepoznal a ani jeho sourozenci o ní nic nevěděli. Né že by se o to nějak zvlášť chtěl vědět. Každý z nich měl jinou matku (podle otce) tak proč se zajímat kdo to byl? Útlé dětství strávil především v péči chův, protože otec byl málo kdy doma. Ramon si ovšem již od malička velmi zakládal na svém vzhledu. Co naplat že si z něj kvůli tomu ve škole dělali legraci. On prostě rád dobře vypadal. Bylo to ale trochu v rozporu s tím že navíc i rád sportoval. Ramon nebyl z těch, kteří by se rádi rvali ale čas od času se porval. To nelze popřít. Taky nelze ale popřít že to nikdy nebyl on kdo rvačku vyprovokoval. On byl jen tím kdo se nechal vyprovokovat. Právě kvůli tomu ho nakonec otec nechal ve 13 letech přeložit do jiné školy. Tam si vedl lépe. Žádné rvačky, žádné problémy a taky nějací ti kamarádi. První nestvůra ho napadla v 15 letech, na konci školního roku. Byl to Orthros a ani přesně neví proč ho nezabil. Myslí si že jeho pozornost asi odlákalo něco jiného a on tak měl příležitost utéct. Moc se o to jak to že vůbec Orthros existuje proto nezajímal. Minimálně do doby těsně před svými 17 narozeninami. To ho totiž Orthros napadl znovu. Tentokrát neměl to štěstí že by se mu vyhnul. Boj s ním byl ale snadný, zdálo se že bojoval už dřív a byl znavený. Nebylo těžké se ho zbavit. Doma se pak na to zeptal otce. Ten mu ani nezapíral že něco takového čekal. Vypověděl mu o Táboře a že jeho matka je bohyně. Která to ale netušil ani on. To si prý musí zjistit sám v táboře. Pár dní nato se sbalil a vydal se do New Orleans. Někde v jeho blízkosti se prý nachází Tábor Nilu. Tam ho i nakonec našel, i když až po pár dnech pátrání po tom co přešel poušť, což se mu ani trochu nezamlouvalo.
Herná história: Jen pár měsíců po tom co přišel do tábora a byl označen jako syn Hathor ve městě potkal Laylu. Byla sice člověk ale měla požehnání od Usira. Layla se mu ze začátku líbila stejně jako jiná holka kterou kdy potkal ale časem si uvědomil že s ní to myslí vážně a že jí miluje. Zažil si s ní také ale mnoho útrap. Prvně je napadly empůsy v nákupním centru díky čemuž se vlastně dali i dohromady. Další útok empůs spolu zažili na trhu kde jim pomohl Tobias Blackwood, otec Faraonky Sienny. O nějakou dobu později následně i v Přístavu kde by Ramon ani Layla nejspíš nepřežili kdyby jim nepomohla Pauline, dcera Sutecha. Z tohoto střetu si odnesl jizvy na levém předloktí. Zatím poslední střet s empůsami byl ale nejhorší. Unesli Laylu aby tím Ramona nalákali do pasti, kde ho omráčili a následně svázali a zbičovali jeho vlastním bičem. Kvůli tomu se u něj vytvořil odpor k této zbrani a není proto schopný sám tuhle zbraň vzít ještě někdy do ruky a navíc mu na zádech zůstaly jizvy. Jako by nestačil fakt že navíc začal mít sklony k depresím. Potom co jim povedlo s Laylou utéct jí dovedl do tábora, kde mu před vchodem oznámila že je těhotná. Ramon se nemohl cítit hrdější, a když Sienna svolila Layle zůstat v táboře byl nadmíru spokojený. Spokojenost mu ale nezůstala dlouho jelikož jen pár dní po tomhle se dozvěděl od Zachariase Averyho, taktéž člena Rady že byla Layla napadena. V nastalé zlosti se nerozpakoval vrazit pěstí Zachovi. Po příchodu Sienny byl ale nucen se trochu zklidnit a spolu s ní se vydal zpacifikovat toho bastarda co si dovolil sáhnout na Laylu a pak i na Siennu. V Prvním domě si pak zažil věci, na které nerad vzpomíná jelikož si tam připadal velmi k ničemu. O to víc že jim tam opět přišla vypomoct Pauline. Na nový rok se pak Ramovi stala velká nepříjemnost. Vzbudil se a našel vedle sebe v posteli položený bič. Měl z toho šok a kvůli tomu se tak trochu psychicky zhroutil a následně prvně zvedl na Laylu hlas aby jí od sebe odehnal a sám beze zbraně utekl na Bojová pole kde ho přizabil dvoumetrový jedovatý ještěr. Následkem jedu ve svých žilách a svých zranění následně upadl do kómatu. Zatím co ale jeho tělo dostávalo z otravy a zraněních na Ošetřovně jeho ba se ocitlo v Duatu a po zavolání Usirem i do Síně soudů, kde spolu vedli rozhovor. Ramon poněkud pochyboval o tom zda chce dál žít a snad jen díky tomu se dozvěděl že za jeho vztahem s Lay stojí sám Usir, který k němu Laylu dovedl. Poněkud ho to naštvalo ale nemohl mu to mít za zlé, když on sám se do Layly za tu dobu zamiloval. Po návratu se probudil na Ošetřovně, kde zjistil že k jizvám na levém předloktí mu přibyly další dvě po kousnutí jedovými zuby onoho ještěra. Trvalo celkem dlouho než se dal opět plně dopořádku, nebo přinejmenším tak aby se mohl vrátit do všedního života v táboře. Během téhle doby se mu poštěstilo získat trochu štěstí od boha štěstí Bese. Layla totiž i přes mínění Anke že je to nemožné znovu otěhotněla.

OBLÍBENÉ: Sport, dobrodružství a hudba, legrace a zábava, Layla
NEOBLÍBENÉ: Lidi co se nestarají o svůj vzhled, příliš drsná zábava, nákupy, biče, empůsy

ZBRANĚ:
○ Dýka s vlnitým ostřím ze stříbra
○ Dlouhá dýka z imperiálního zlata
○ Luk a toulec na šípy se stříbrnými hroty

ČAROVNÉ PŘEDMĚTY:
- Bezedný batoh

VÝPRAVY:
--------

Tituly:
○ Syn Hathor
○ Nepřítel empůs
○ Člen Rady Tábora Nilu


TRESTNÍ REJSTŘÍK:
XXX

DOVEDNOSTI & SCHOPNOSTI

ZKUŠENOSTI:
BOJ BEZE ZBRANĚ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ (30/100)
BOJ SE ZBRANĚMI▬▬▬▬▬▬▬▬▬ (40/100)
STŘELBA - LUK, KUŠE, PRAK▬▬▬▬▬▬▬ (30/100)
STŘELBA - PISTOLE, PUŠKY, BROKOVNICE▬▬▬▬▬▬▬▬▬ (0/100)
VRH DÝKOU, NOŽEM, SEKYRKOU▬▬▬▬▬▬▬▬ (20/100)
VÝDRŽ▬▬▬▬▬▬▬▬ (20/100)

SCHOPNOSTI:
SHAPESHIFTING - BÝK (10/10)
ALCOKINESIS (10/10)

OSTATNÍ DOVEDNOSTI:
JÍZDA NA KONI - mírně pokročilý
MLUVENÍ S DOBYTKEM
NESCHOPNOST OPÍT SE
PSANÍ HIEROGLYFŮ - pokročilý
PLAVÁNÍ - ovládá
TANEC - expert
ZPĚV

KA & DALŠÍ ZVÍŘATA

KŮŇ: Alyala

KA: Srnec obecný Zeston
POVAHA KA: Zeston by se dal nazvat takovým Ramonovým hlasem rozumu víc než ztělesněním jeho duše. Je to právě Zeston kdo Ramovi radí v těžkých chvílích a pomáhá mu zachovat si klid, i když je to poslední dobou čím dál těžší jelikož je Ram poněkud změnil a tím pádem se změnil i Zeston. Musí se teď totiž svým vlastním chováním přizpůsobit tomu jak se cítí Ramon. Pokud je Ram smutný musí mu být Zeston oporou a tím kdo ho donutí se rozveselit, pokud je naštvaný je tím kdo najde způsob jak ho uklidnit a podobně. Dalo by se říct že to je velmi vážný tvor a slovo jako bezstarostná zábava je mu cizí. Cítí se totiž povinný dohlédnout na svého poloboha na každém jeho kroku a být připravený pokud by si potřeboval s někým Ram promluvit, probrat své myšlenky nebo by prostě potřeboval jen někoho kdo by byl s ním, když nemá náladu na přítomnost nikoho jiného či aby mu zamítl nějaký šílený nápad co se mu objeví v hlavě.
zgf


Galéria:


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ramon Ramon | 17. července 2015 v 18:43 | Reagovat

Zbrane: Dýka s vlnitým ostřím (Stříbro), dlouhá dýka (Imperiální zlato), luk a toulec na šípy (Stříbro)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama